Dentysta Kraków
Stomatologia i dentystyka w Krakowie

National Health Spending in 2014 – Opóźnienie przyspieszenia cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Pozostała luka dostosowawcza sugeruje, że chociaż mamy 5 lat na ożywienie, gospodarka nadal wywiera presję na obniżenie wydatków na ochronę zdrowia. Co ta tendencja wskazuje na wydatki na zdrowie do końca 2014 roku. Chociaż nadal istnieje znaczna niepewność, projekcja CMS 9 milionów nowo ubezpieczonych dorosłych wydaje się zgodna z najnowszymi dowodami. Ten wzrost zasięgu powinien zwiększyć tempo wzrostu wydatków na opiekę zdrowotną o 5%. Jak argumentowałem powyżej, wydaje się, że przedwczesne jest oczekiwanie jakiegokolwiek wzrostu netto wydatków na zdrowie związanych ze wzrostem gospodarczym. Innym źródłem przyspieszenia są wydatki na leki na receptę, które w ostatnich miesiącach rosną dwucyfrowo, ponieważ oszczędności wynikające z wygaśnięcia patentów spadły, a wydatki na leki specjalistyczne wzrosły. Ten wzrost może dodać o pół punktu procentowego lub więcej do tempa wzrostu ogólnych wydatków na zdrowie i zwiększyć go do 5,5%.
Chociaż w tej liczbie występuje znaczna niepewność, pewne przyspieszenie wydatków na ochronę zdrowia w 2014 r. Wydaje się nieuniknione. Raporty finansowe szpitala za drugi kwartał pokazują spodziewane efekty rozszerzonego zakresu: mniej nieskompensowana opieka, wyższe dochody i większa liczba pacjentów. Jednak dane wrześniowe z QSS pokazują brak przyspieszenia wydatków na ogólne usługi opieki zdrowotnej w drugim kwartale 2014 r., Przy bardzo niskim wzroście wydatków na usługi lekarskie (leki na receptę są wyłączone z QSS, ponieważ są raczej dobrem niż usługą ). Nawet jeśli wydatki osiągną roczną stopę 5,5% w ostatnich dwóch kwartałach, wydaje się, że wzrost na ten rok nie przekroczy znacznie 5%.
Chociaż rok 2014 może być kolejnym rokiem, w którym wydatki na opiekę zdrowotną rosną wolniej niż oczekiwano, anemiczne ożywienie gospodarcze sugeruje, że presja na najbliższą przyszłość w kontrolowaniu wydatków na zdrowie pozostanie silna.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 8 października 2014 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Centrum na rzecz Ekologicznych Wydatków na Zdrowie, Altarum Institute, Ann Arbor, MI.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Roehrig C. Dlaczego wydatki na zdrowie nie są na ścieżce wzrostu o 10% w 2014 roku. Ann Arbor, MI: Altarum Institute, maj 2014 (http://altarum.org/health-policy-blog/why-health-spending- is-not-on-a-10-growth-path-for-2014).

2. Sisko AM, Keehan SP, Cuckler GA, i in. Prognozy dotyczące krajowych wydatków na opiekę zdrowotną na lata 2013-2023: oczekiwany jest szybszy wzrost, większy zasięg i poprawa gospodarki. Zdrowie Aff (Millwood) 2014 3 września (Epub przed wydrukiem).

3. Koszt nowo nowo ubezpieczonego w ramach ustawy Affordable Care Act (ACA). Schaumburg, IL: Society of Actuaries, marzec 2013 (http://cdn-files.soa.org/web/research-cost-aca-report.pdf).

4. Roehrig C. Podstawowa ścieżka wydatków na zdrowie w USA Ann Arbor, MI: Altarum Institute, lipiec 2014 (http://altarum.org/health-policy-blog/the-underlying-path-of-health-pending -w Stanach Zjednoczonych).

5. Getzen TE. Makroekonomiczna dynamika zdrowia: opóźnienia i zmienność umieralności, zatrudnienia i wydatków W: Culyer AJ, wyd. Encyklopedia ekonomii zdrowia. Vol. 2. San Diego, Kalifornia: Elsevier, 2014: 165-76.

Zamknij odniesienia
Komentarze (4)
[podobne: lorinden n, kękę nowe rzeczy chomikuj, lorinden nia estetyczna ]

Tags: , ,

No Responses to “National Health Spending in 2014 – Opóźnienie przyspieszenia cd”

  1. Maksymilian Says:

    Konieczne jest branie leków

  2. Franciszek Says:

    [..] Odniesienie w tekscie do laboratorium biologiczne[...]

  3. Adrianna Says:

    Mleko krowie jest zdrowe

Powiązane tematy z artykułem: kękę nowe rzeczy chomikuj lorinden n yerbamarket