Dentysta Kraków
Stomatologia i dentystyka w Krakowie

Oddech w porównaniu z pompowaniem tętnic wieńcowych z użyciem pompy u pacjentów w podeszłym wieku AD 8

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Po pierwsze, punkty końcowe badania skupiały się wyłącznie na poważnych zdarzeniach klinicznych. Inne zmienne, takie jak angiograficzna ocena drożności przeszczepu, status neurokognitywny i jakość życia nie były badane. Po drugie, wydarzenia w punkcie końcowym nie zostały rozstrzygnięte przez ślepy komitet orzekający. Wszystkie dane zostały dostarczone przez lokalnych badaczy zgodnie z definicjami protokołów. Jednak monitoring danych przeprowadzony przez IKKF, który okresowo kontrolował miejsca badań w celu oceny dokładności zarejestrowanych danych, powinien zapobiec niedoszacowaniu zdarzeń końcowych. Po trzecie, przydzielenie konkretnego chirurga do każdego pacjenta oznaczało, że randomizacja na sali operacyjnej tuż przed operacją nie była możliwa. Ten warunek organizacyjny zaowocował interwałem między randomizacją a operacją, podczas której wymagania medyczne i logistyczne (np. Potrzeba dodatkowej procedury sercowo-naczyniowej, pilnej operacji i niedostępności badacza) mogły zastąpić randomizowane zadanie. Dlatego pozwoliliśmy na wyłączenie pacjentów po randomizacji. Doprowadziło to ostatecznie do niezrównoważonego wykluczenia pacjentów przydzielonych do CABG bez użycia pompy. Jednak podobieństwo wyników uzyskanych w analizie za protokołem przemawia przeciwko istotnemu odchyleniu.
Podsumowując, nasze randomizowane badanie CABG bez pompy w stosunku do pompy u pacjentów w podeszłym wieku nie wykazało znaczącej korzyści z operacyjnego podejścia do wyników klinicznych po 30 dniach lub roku.
[więcej w: yerbamarket, ekolab, kękę nowe rzeczy chomikuj ]

Tags: , ,

No Responses to “Oddech w porównaniu z pompowaniem tętnic wieńcowych z użyciem pompy u pacjentów w podeszłym wieku AD 8”

 1. Piotr Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: prywatne ubezpieczenie zdrowotne[...]

 2. Nickname Master Says:

  Moja Mama miała tętniaka

 3. Aleksander Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: przenośny koncentrator tlenu[...]

 4. Grzegorz Says:

  wydaje mi się, że miałam kiedyś coś takiego

 5. Milena Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu ból głowy[...]

 6. Lilianna Says:

  Rozumiem, że największy problem że nie ma badań

Powiązane tematy z artykułem: ekolab kękę nowe rzeczy chomikuj yerbamarket