Dentysta Kraków
Stomatologia i dentystyka w Krakowie

Studiowanie “Secret Serums” – W stronę bezpiecznych, skutecznych terapii Ebola cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Podobnie, doświadczenie w pierwszych dwóch osobach leczonych ZMappem wykluczyło co najmniej jednoznacznie niekorzystną odpowiedź. W związku z tym elastyczność regulacyjna przedstawiona w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii i Liberii w dopuszczeniu jej awaryjnego użycia nie jest nierozsądna. Czy można i czy kontrolowane badania kliniczne powinny być wykonywane dla terapii EV. Warto pamiętać, że większość nowych leków wprowadzanych do badań klinicznych zawodzi, najczęściej dlatego, że brakuje im skuteczności lub, rzadziej, z powodu problemów z bezpieczeństwem. Ponadto stosowanie niesprawdzonych terapii w nagłych wypadkach, bez odpowiedniej oceny ich skuteczności, może skutkować wprowadzającymi w błąd, a nawet szkodliwymi wnioskami. Przed atakiem wąglika z 2001 r., Na przykład, wąglika inhalacyjnego uznano za śmiertelny od 80 do 90%, nawet przy leczeniu antybiotykami. Jednak z wczesną diagnozą i najnowocześniejszą opieką wspomagającą śmiertelność w 2001 roku wynosiła tylko 45%. Gdybyśmy podali nieszkodliwy, ale nieefektywny badany produkt pacjentom i porównali wyniki z historycznymi, moglibyśmy stwierdzić, że uratowało to wiele istnień. A nawet gdyby był wysoce toksyczny, zabijając 20% biorców, moglibyśmy zaobserwować 65% przeżywalności i mogliby błędnie wywnioskować, że obniżyło śmiertelność o 20%.
W związku z tym obecny stan dowodów klinicznych na produkty badawcze EV sprawia, że znaczące badania kliniczne są zarówno etyczne, jak i niezbędne. Ponadto, biorąc pod uwagę niewystarczającą podaż, randomizowana próba mogłaby zapewnić sprawiedliwy sposób przydzielania leków podczas sprawdzania, czy działają. Wszelkie badania należy zaplanować w taki sposób, aby obejmowały analizy śródokresowe i zasady dotyczące wyraźnych korzyści lub toksyczności. Należy również rozważyć praktyczne pytania: projekty badań i wymagania dotyczące danych powinny zostać usprawnione, aby skupić się na najbardziej krytycznych informacjach i wynikach, a także w najbardziej wydajnych obiektach. Kiedy dostępne są wystarczające dawki niesprawdzonej, ale obiecującej terapii, rozsądne może być rozważenie podania jej zarówno w ramach badań klinicznych, jak i do współczucia , szczególnie w miejscach, w których nie można prowadzić badań, pod warunkiem, że wszyscy pacjenci mogą być odpowiednio monitorowani. Pełna przejrzystość, w tym właściwe dla kultury przekazywanie tego, co wiadomo i nie wiadomo o ryzyku i korzyściach narkotyków, oraz dobrowolna zgoda, pod przywództwem i władzą odpowiedniego kraju, mają kluczowe znaczenie dla wszelkich zastosowań badawczych.
Gdy posuwamy się naprzód, szybko, ale ostrożnie, stosując i testując nowe terapie, wyciągnęliśmy już pewne wnioski z tej epidemii – dotyczące potrzeby budowania zaufania, potrzeby zwiększenia publicznego zrozumienia eksperymentalnych metod leczenia i ich bezpiecznej oceny, a także charakter zdolności zarówno w zakresie interwencji publicznej, jak i etycznych badań klinicznych w trudnych warunkach. Jeśli chodzi o choroby zakaźne, stajemy się coraz bardziej jednym światem i od siebie zależni od wiedzy, bezpieczeństwa i bezpieczeństwa.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 20 sierpnia 2014 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Wydziału Medycyny, Oddziału Chorób Zakaźnych oraz Centrum ds. Dostępu do Medycznego Towaru, Bezpieczeństwa i Zarządzania, Uniwersytet Georgetown; oraz Departament Medycyny, Oddział Chorób Zakaźnych, Centrum Medyczne Weteranów – oba w Waszyngtonie.

Materiał uzupełniający
Referencje (6)
1
[hasła pokrewne: galeria gemini tarnów, tyreoidektomia, ketrel lek ]

Tags: , ,

No Responses to “Studiowanie “Secret Serums” – W stronę bezpiecznych, skutecznych terapii Ebola cd”

 1. Bowler Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do chirurgia plastyczna warszawa[...]

 2. The Dude Says:

  Badanie rezonansem magnetycznym w szybkim terminie

 3. Toe Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do kliniki niepłodności[...]

 4. Ksawery Says:

  Jak was coś boli to idźcie do lekarza a nie czytajcie porady

Powiązane tematy z artykułem: galeria gemini tarnów ketrel lek tyreoidektomia